Правила використання соціальних мереж в корпорації Intel

Це офіційні правила корпорації Intel щодо використання соціальних мереж. Якщо ви співробітник або підрядчик корпорації Intel та займаєтесь створенням або приймаєте участь у блогах, вікі-сайтах, віртуальних світах та інших соціальних мережах на сайті intel.com або поза ним, ці правила призначені для вас. Ми очікуємо, що усі, хто користується соціальними мережами від імені корпорації Intel, розумітимуть ці правила та виконуватимуть їх. Невиконання цих правил може привести до заборони такого використання соціальних мереж. По мірі використання нових технологій та соціальних мереж ці правила будуть змінюватися, тому необхідно регулярно перевіряти їх на наявність змін.

Перші кроки в соціальних мережах

Нові платформи для онлайн-спілкування кардинально змінюють методи нашої роботи, відкриваючи нові шляхи для взаємодії з клієнтами, колегами та іншими людьми. Це - нова модель взаємодії, і ми впевнені, що соціальні мережі допоможуть вам встановлювати більш надійні та успішні відносини. З їх допомогою ви зможете брати участь в обговореннях, присвячених нашій роботі в корпорації Intel, а також інших важливих для нас комунікаціях.

Якщо ви використовуєте соціальні мережі, дотримуйтесь основних принципів:

  • Не відхиляйтеся від області своєї спеціалізації та розповідайте про новини Intel та події в світі зі своєї унікальної точки зору.
  • Публікуйте конструктивні та поважні коментарі, тобто не розміщуйте рекламні повідомлення та не робіть образливих зауважень або зауважень, що не відносяться до теми обговорення.
  • Перед тим, як надсилати повідомлення, ще раз подумайте. Разом з тим відповідайте на коментарі достатньо швидко, якщо вони вимагають відповіді.
  • Поважайте права власності на інформацію та матеріали, а також на конфіденційність.
  • Якщо ви не погоджуєтесь з певною точкою зору, тримайте себе в руках та залишайтеся ввічливими.
  • Ознайомтесь з Правилами поведінкиТип файлу/Розмір: PDF 596KB та Політикою онлайн-конфіденційності Intel та дотримуйтесь їх.

На початок сторінки

Правила участі

Будьте чесними. Вашу чесність або обман швидко помітять у соціальних мережах. Якщо ви пишете у блогу про свою роботу в корпорації Intel, зазначайте своє справжнє ім'я та те, що ви працюєте на корпорацію Intel, а також свою посаду. Якщо ви маєте особистий інтерес у темі, що обговорюється, скажіть про це першим. Принципи прозорості охоплюють вашу особу та ваші відносини з Intel, тому ви повинні зберігати конфіденційність закритої інформації та матеріалів.

Будьте обачними. Переконайтеся, що ваша чесність не призведе до порушення конфіденційності корпорації Intel та закону. Попросіть дозвіл на публікацію відомостей про внутрішні переговори корпорації Intel та її конфіденційної інформації. Усі висловлювання повинні бути правдивими і не повинні вводити в оману. Будь-які ствердження повинні бути схвалені та дозволені. Відомості про результати тестів повинні бути затверджені перед публікацією групою з тестування цієї продукції. Ніколи не залишайте без належного дозволу жодних коментарів, пов’язаних з правовими питаннями, судовими розглядами та особами, з якими ведуться судові розгляди. Якщо ви хочете написати про конкурентів, переконайтеся в тому, що ви знаєте, що пишете, та маєте відповідний дозвіл. Не забувайте захищати себе, свою конфіденційність та конфіденційну інформацію Intel. Ваші публікації будуть загальнодоступними та зберігатимуться в Інтернеті довго, тому уважно перевіряйте матеріали, які вони містять.

Пишіть про те, що ви справді знаєте. Переконайтеся в тому, що ви публікуєте інформацію про те, що входить до області ваших знань, особливо якщо ця інформація пов’язана з корпорацією Intel та нашими технологіями. Якщо ви пишете матеріал на будь-яку тему, що стосується корпорації Intel, але ви не є експертом Intel з даного питання, ви повинні чітко дати знати про це читачам. Публікуйте матеріали від першої особи. Якщо ви публікуєте свої матеріали на сторонньому сайті, користуйтеся відмовою від відповідальності, наприклад: «Я публікую матеріали на цьому сайті від свого імені, і вони не обов’язково відображають позицію, стратегію або точку зору корпорації Intel». Також обов’язково дотримуйтеся законів про торгові марки та товарні знаки, авторські права, правомірне використання інформації, комерційну таємницю (в тому числі й про таку, що пов’язана з нашими процесами та методологіями), конфіденційність та обов’язкове розголошення фінансової інформації. Якщо у вас виникнуть запитання щодо вимог цих знаків, зверніться до юридичного представника Intel. Пам’ятайте, що ви несете особисту відповідальність за матеріали, які публікуєте.

Сприйняття – це реальність. У соціальних мережах межі між приватним та публічним, особистим та професійним досить розмиті. Вказуючи інформацію про те, що ви є співробітником корпорації Intel, ви приймаєте участь у формуванні сприйняття корпорації Intel нашими акціонерами, клієнтами та громадськістю. Зробіть так, щоб ми могли пишатися вами. Переконайтеся в тому, що всі матеріали, пов’язані з вами, відповідають вашій роботі, а також цінностям та професійним стандартам корпорації Intel.

Це дискусія. Спілкуйтеся зі своїми читачами так само, як ви спілкуєтеся з реальними людьми на роботі. Іншими словами, не потрібно висловлюватися занадто формальною мовою. Не бійтеся висловлювати свою власну точку зору. Подумайте про те, щоб публікувати матеріали, які б заохочували дискусію. Заохочуйте коментарі. Ви також можете розширити дискусію, цитуючи інших авторів, що пишуть на ту ж тему, та надавши загальний доступ до ваших матеріалів або дозволивши розміщувати їх на інших порталах.

Чи варті чогось ваші висловлювання? У світі існують мільйони слів. Щоб ваші слова читали, пишіть те, що принесе користь людям. Матеріали Intel в соціальних мережах мають допомагати нашим клієнтам, партнерам та колегам. Вони мають заставляти людей замислюватися та створювати відчуття єдиної спільноти. Якщо ваші матеріали допомагають людям розширювати свої знання та вміння, розвивати свій бізнес, працювати, вирішувати проблеми або краще розуміти корпорацію Intel, це означає, що вони приносять користь.

Ваша відповідальність: Відповідальність про те, що ви пишете, повністю лежить на вас. Участь в соціальних мережах від імені корпорації Intel не є невід’ємним правом, а є можливістю, яка вам надається. Будь ласка, відносьтеся до цього серйозно та з повагою. Якщо ви хочете приймати участь у соціальних мережах від імені корпорації Intel, пройдіть навчання Digital IQ та зверніться до Інформаційного центру соціальних мереж. Ознайомтесь з Правила поведінки IntelТип файлу/Розмір: PDF 596KB та дотримуйтесь їх. Недотримання цих Правил поведінки Intel може призвести до заборони участі у соціальних мережах. Додаткову інформацію можна отримати, надіславши запит на адресу social.media@intel.com. Користуючись іншими сайтами, будь ласка, дотримуйтеся правил використання цих сайтів.

Створюйте інтерес. Будучи соціально-відповідальним корпоративним громадянином світу, корпорація Intel робить важливий внесок у життя людей та у майбутнє інформаційних технологій, а також у суспільні дискусії з різних питань. Наша діяльність зосереджена на впровадженні корисних інновацій. Давайте розповімо усім про ті цікаві речі, які ми вивчаємо та робимо, і отримаємо можливість повчитися в інших.

Будьте лідером. Межа між здоровою дискусією та нездоровою реакцією може бути дуже тонкою. Не потрібно бруднити репутацію корпорації Intel або наших конкурентів. Не слід відповідати на кожне критичне висловлювання або підкол. Спробуйте сформулювати свою точку зору таким чином, щоб у читача виник стимул висловити свою точку зору, але щоб при цьому нікого не образити. Деякі теми, наприклад, політика або релігія, вважаються найуразливішими до необдуманих висловлювань. Тому будьте дуже обережними та обачними. Що написано пером – не вирубаєш топором. Як тільки дискусія розгориться, зупинити її дуже важко.

Ви допустили помилку? Якщо ви помилилися, визнайте це. Постарайтеся виправити її якнайшвидше. Якщо ви пишете в блогу, ви можете змінювати розміщену інформацію, але обов’язково вказуйте, що зробили це.

Не поспішайте. Якщо ви збираєтеся надрукувати щось, що вам не дуже подобається, не робіть цього одразу. Почитайте ці правила, а потім вирішіть, що саме вам не подобається, і виправте це. Якщо ви не впевнені щодо публікації, ви можете обговорити її зі своїм керівником або юристом. В кінці кінців, рішення про публікування, як і відповідальність за нього, є виключно вашими. Тому ви маєте бути впевненими.

На початок сторінки

Підрядчики та рекомендації

Корпорація Intel дотримується принципів прозорості. Ми прагнемо забезпечити те, щоб наші співробітнки, що активно з'являються у соціальних мережах (в тому числі й у блогах, Twitter, форумах та інших соціальних мережах) чітко вказували свою посаду та висловлювали свої рекомендації, і щоб їх висловлювання про продукцію Intel були достовірними та обґрунтованими.

Пам'ятайте, будь ласка, що кожен спеціаліст соціальних мереж, що працює за контрактом, або отримує винагороду від корпорації Intel в будь-якому іншому вигляді, повинен дотримуватися Правил для спеціалістів соціальних мереж, які отримують спонсорську підтримку, діють за дорученням та отримують винагороду від корпорації Intel. Згідно цих Правил Ви повинні зазначати, що Вас найняла корпорація Intel та ви отримуєте від неї винагороду. Ваш блог буде відстежуватися на предмет відповідності нашим правилам і точності описів нашої продукції та тверджень про продукцію Intel.

На початок сторінки

Правила модерування

Модерація - це процес перевірки матеріалів перед їхньою публікацією на сайтах. Це також відноситься до матеріалів соціальних мереж, які опубліковані від імені корпорації Intel незалежно від того, чи розміщені вони на сайті intel.com чи ні. Корпорація Intel не рекомендує жодних матеріалів третіх сторін (матеріали користувачів) і не несе за них відповідальність. До цих матеріалів відносяться текст та завантажені файли (відео, зображення, звук, exe-файли, документи).

Хоча ми заохочуємо користувачів приймати активну участь у соціальних мережах, ми просимо Вас дотримуватися декількох простих правил для забезпечення загальної безпеки. Крім того, корпорація Intel використовує автоматичні засоби для боротьби зі спамом та шкідливими програмами. Будь ласка, майте на увазі, що матеріали, що походять від корпорації Intel, не модеруються. Це означає, що ми дозволяємо авторам наших блогів створювати публікації самостійно, якщо вони пройшли тренінг з юридичних питань.

Попередня модерація. Навіть якщо сайт вимагає реєстрацію користувача, ім'я та адресу електронної пошти не підтверджують особу цього користувача. Для максимального зниження ризику та максимального захисту ми вимагаємо модерувати усі повідомлення, які містять матеріали користувачів, перед їх публікацією (попередня модерація).

Модерація суспільством. У вже сформованій спільноті добре працює групова модерація, яку виконують звичайні користувачі. Інколи таку модерацію можна використовувати замість попередньої, однак необхідно запросити та отримати відповідний дозвіл.

Збалансоване спілкування в Інтернеті. Під час модерації матеріалів слід дотримуватися трьох основних принципів: «Добрий, Поганий, але не Злий». Матеріал може мати позитивний або негативний характер в контексті дискусії, але ми затвердимо його незалежно від того, чи сприятливий він для корпорації Intel. Однак, якщо матеріали «злi», тобто містять образливі або ганебні висловлювання або не відповідають темі, ми їх не публікуємо.

Останнє оновлення інформації: Березень 2010