טכנולוגיה ומחקרבחר שפה:
  מידע באנגלית מידע באנגלית
טכנולוגיה ומחקר ›  הפלטפורמות של אינטל® 

?מהי פלטפורמה

אינטל מגדירה פלטפורמה כסדרה משולבת של מרכיבים המאפשרת מודלים ממוקדי שימוש, מרחיבה שווקים קיימים ויוצרת חדשים, ומספקת יתרונות משתמש קצה גדולים יותר מאשר סך כול מרכיביה.

פלטפורמות מאפשרות חוויות משתמש חזקות יותר

פלטפורמה אינה רק מעבד ותוכנות תומכות, היא כוללת חומרה, תוכנה, שירותים ועוד (ראה למטה), ומהווה חתך לאורך כל המערכת הסביבתית מידע באנגלית. גישת פלטפורמה זו חיונית כדי לקחת את המחשוב צעד אחד קדימה – למתן חוויה מותאמת אישית דרך אווירת מחשוב דומיננטית וחכמה. פלטפורמות מספקות תמורה גבוהה יותר למשתמשי הקצה. לפלטפורמה של אינטל® מכילה את כל המרכיבים הדרושים בצירוף הנכון ובשילוב החלק, כדי לספק חווית משתמש קצה חזקה.

פלטפורמה היא הבית – לא רק השלד, החיווט והצנרת אלא גם המבנה השלם לאחר שעוצב, נבנה, נצבע ורוהט. בעולם של ימינו, הגדרת המילה פלטפורמה חייבת לעבור אל מעבר לחיבור פשוט בין רכיבי חומרה ותוכנה ועליה לכלול בתוכה שירותים, טכנולוגיות ועוד – ואף אחד לא יכול לעשות זאת יותר טוב מאינטל.

למשל, הטכנולוגיה הניידת של אינטל® סנטרינו מידע באנגלית היא מרכיב חיוני ביצירת חווית משתמש ייחודית ללקוחות שאליהם היא מכוונת. אולם התקנים המבוססים על טכנולוגיית המחשוב הנייד של אינטל סנטרינו אינם מהווים פלטפורמה בפני עצמם.

הפלטפורמה היא חיבור של מספר מרכיבים חשובים כגון: מעבד אינטל® Core™ Duo וערכת שבבים תואמת של אינטל®, מקדם צורה קל משקל לניידות, טכנולוגיות המספקות זמן חיי סוללה ארוך, שמאפשר לעבוד כמעט מכל מקום שתרצה מבלי להזדקק לשקע חשמלי, יכולות אלחוטיות המאפשרות להתחבר כמעט מכל מקום שבו נקודת חיבור פרטית או ציבורית, ויישומים מתוחכמים שעושים שימוש ביעילות מקדם הצורה הנייד. מוצר מבוסס הטכנולוגיה הניידת של אינטל סנטרינו הוא סך הכול של סדרת חלקים שמספקים חווית משתמש קצה רבת-ערך – לא מדובר בהתקן בלבד אלא פלטפורמה. צא לטיול וירטואלי מידע באנגלית ל קבלת פרטים נוספים.

המרכיבים העיקריים של הפלטפורמות של אינטל

לפלטפורמות של אינטל חמישה מרכיבים עיקריים:
  • חומרה  מידע באנגלית, כגון מעבדים, ערכות שבבים, רכיבי תקשורת, זיכרון, לוחות ומערכות.
  • תוכנה  מידע באנגלית, כגון מערכות הפעלה, יישומים ומהדרים.
  • טכנולוגיות  מידע באנגלית, כגון טכנולוגיית (Hyper-Threading (Technology HT, טכנולוגיית וירטואליזציה של אינטל®, טכנולוגיית האצה I/O של אינטל® (Intel® I/OAT), וטכנולוגיית ניהול פעיל של אינטל® (Intel® AMT).
  • תקנים ויוזמות יכגון, Wi-Fi*, WiMAX, תוכנית אימות Wireless Verification Program ועוד.
  • פתרונות  מידע באנגלית כגון, הפצת מדיה דיגיטלית, שירותי תקשורת ושירותי ניהול מערכות.

כמו כן ישנם גורמים חיצוניים שמסייעים לבנייתה של פלטפורמה מקיפה, כגון תקנים, כלי פיתוח, יוזמות שיווקיות ותשתית.

כדי שפלטפורמה תהייה בעלת ערך משמעותי, על גורמים ומרכיבים אלה לפעול יחד בצורה חלקה כדי ליצור חווית משתמש שימושית ומלוכדת.

קרא עוד

    חזרה למעלה